Javorový sirup Bio

Javorový sirup Bio

7,60 €

Na dotaz

Katalógové číslo SKU: RI28 Kategórie: , , Štítky: , , , ,

Popis produktu

Prirodzene bezlepkový javorový sirup  je tradičné kanadské sladidlo, príjemnej sladko – karamelovej chuti. Má veľmi priaznivý vplyv na ľudský organizmus. Je bohatý na minerálne látky a stopové prvky, najmä draslík, vápnik, mangán, či zinok, ale aj fosfor, železo a vitamíny B. Taktiež pôsobí na telo ako antioxidant. Je teda veľmi silná opora nášho imunitného systému, upevňuje zdravie, pôsobí proti artérioskleróze, reguluje cholesterol.
Nestimuluje pankreas k vylučovaniu inzulínu tak ako ostatné cukry – má nízky glykemický index a po konzumácii nezvyšuje hladinu krvného cukru tak rýchlo ako med či biely cukor. Je preto vhodným sladidlom pre diabetikov za lekárskeho dohľadu (u cukrovky druhého typu), hypoglykemikov a ľudí, ktorí majú problémy s trávením sacharózy. Sirup z agáve naviac obsahuje zvyškové množstvo inulínu, ktorý podporuje zdravú črevnú mikroflóru a tým správnu činnosť čriev. Sirup je ľahko stráviteľný, napomáha činnosti žlčníka, trávenie tukov a pôsobí preventívne pri zanášaní ciev vplyvom cholesterolu. Je vhodný aj pre deti a rekonvalescentov.

Použitie: používa sa ako náhrada klasického cukru, alebo medu do varenia, pečenia, dezertov, smoothies, palaciniek, kávy a čaju, alebo do marinád k mäsu.

Zloženie: 100% javorový sirup *
* Pochádza z ekologického poľnohospodárstva

Nutričné hodnoty v 100 g:
Energia: 1530 kJ (360 kcal)
Bielkoviny: 0 g
Sacharidy: 90 g
Tuky: 0 g

Obsah: 250 ml / 350 g
Výrobca: Rinatura
Pôvod: Nemecko

Recenzie

Zatiaľ žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu. “Javorový sirup Bio”