Anízový sirup

Anízový sirup

3,30 €


Na dotaz

Katalógové číslo SKU: KO1 Kategória: Štítky: , , , , ,

Popis produktu

Anízový sirup je prirodzene bezlepkový a je sladený fruktózou. Je preto vhodný pri bezlepkovej a diabetickej diéte. Môžete ho použiť k priamej spotrebe alebo na prípravu nápojov.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch zdravotné účinky produktu. Bližšie info nájdete na http://www.klasterofficina.cz/bylinnesirupy.php

Dávkovanie: 2-3x denne 3 lyžičky (15ml), deti od 3 rokov 2-3x denne 1 lyžička (5ml).

Zloženie: fruktóza, pitná voda, bylinný extrakt, kyselina jablčná, kyselina askorbová (vitamín C), sorban draselný

Hmotnosť: 250 ml
Výrobca: KLÁŠTERNÍ OFFICÍNA
Pôvod: Česká republika

Mohlo by Vás zaujímať…

Rád benediktínov je najstaršou organizovanou rehoľou v západnej Európe, ktorú založil v r 529 sv. Benedikt. Prvé zmienky o kláštore benediktínov v Rajhrade u Brna sa datujú od roku 1045. Až doteraz zostal jediným a najstarším benediktínskym kláštorom na Morave. Čoskoro po založení kláštora začali bratia v duchu hesla “Ora et labora” pracovať v duchovnej správe, vyučovať v škole a sústavne obrábať pôdu.

V roku 1465 boli založené vinice a následne vinné pivnice. Od pol 14. stor. sa v kláštore začína variť pivo.V kláštore bola spravovaná “Rajská záhrada” s výsadbou liečivých rastlín, ktorú bratia užívali na výrobu liečivých likérov, elixírov, tinktúr, mastí a čajových zmesí. Storočné skúsenosti s prírodnými prostriedkami tak dali vzniknúť osvedčeným harmonizovaným receptúram, ktoré blahodárne pôsobia i na človeka dnešnej “uponáhľanej doby.

 

 

Recenzie

Zatiaľ žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu. “Anízový sirup”